Agent Dash

Agent Dash 1.4

Gra zręcznościowa z tajnym agentem w roli głównej

Zalety

  • Ciekawa i dopracowana grafika
  • Wysoki poziom trudności nie pozwala się znudzić
  • Wiele dodatków urozmaicających grę

Wady

  • Nie znaleziono

Bardzo dobry
8

Agent Dash to darmowa gra zręcznościowa na iPhone i iPad, w której zamieniasz się w tajnego agenta. Twoim głównym zadaniem jest po prostu biec przed siebie. Na drodze spotykasz jednak wiele przeszkód, które należy odpowiednio szybko ominąć, przeskoczyć lub ustrzelić.

Agent Dash przypomina swoim pomysłem popularną grę Temple Run. Jeśli lubisz zręcznościówki, w których bohaterowie z pełnym przyspieszeniem biegną przed siebie, Agent Dash na pewno Ci się spodoba.

Mimo, że fabuła Agent Dash nie jest nowatorska, gra potrafi zaskoczyć. Największym jej plusem jest to, że jest trudna i nie pozwala się znudzić. Oprócz tego warto podkreślić świetną grafikę 3D, która angażuje na dłuższy czas.

Ciekawym elementem gry są także dodatki, które kupisz za zebrane diamenty. Dzięki nim bohater gry może zdobyć dodatkowe zdolności i profesjonalny sprzęt. W ten sposób kupisz na przykład przyspieszający plecak odrzutowy, albo specjalny magnes do przyciągania diamentów z dużej odległości.

Wszystkie dodatki dostępne są po zdobyciu odpowiedniej ilości diamentów w grze, ale jeśli chcesz przyspieszyć używanie gadżetów, możesz dokupić diamenty za prawdziwe pieniądze.

Jeśli lubisz porządne zręcznościówki, to koniecznie musisz wypróbować Agent Dash na iPhone lub iPad. Jest to jedna z najciekawszych gier, w których głównym zadaniem bohatera jest biec przed siebie.

Najczęściej pobierane Zręcznościowe na Iphone

Więcej
Agent Dash

Download

Agent Dash 1.4

Opinie użytkowników o Agent Dash