Agent Dash

Agent Dash 1.0.6

Gra zręcznościowa z tajnym agentem w roli głównej

Zalety

  • Ciekawa grafika
  • Trudny poziom nie pozwala się znudzić
  • Wiele dodatków urozmaicających grę

Wady

  • Nie znaleziono

Bardzo dobry
8

Agent Dash to darmowa gra zręcznościowa na Android, w której zamieniasz się w tajnego agenta. Twoim głównym zadaniem jest po prostu biec przed siebie. Na drodze spotykasz jednak wiele przeszkód, które należy odpowiednio szybko ominąć, przeskoczyć lub ustrzelić.

Fabuła Agent Dash przypomina popularne gry Temple Run i Temple Run: Brave. Jeśli lubisz zręcznościówki, w których bohaterowie z pełnym przyspieszeniem biegną przed siebie, Agent Dash na pewno Ci się spodoba.

Agent Dash różni się jednak od innych gier opartych na podobnej fabule. Największym plusem tej gry jest to, że jest trudna i nie pozwala się znudzić. Oprócz tego warto podkreślić świetną grafikę 3D, która angażuje na dłuższy czas.

Ciekawym elementem gry są także dodatki, które kupisz za zebrane diamenty. Dzięki nim bohater gry posiada dodatkowe zdolności. Może poruszać się za pomocą odrzutowego plecaka, albo przyciągać diamenty specjalnym magnesem.

Wszystkie dodatki dostępne są po zdobyciu odpowiedniej ilości diamentów, ale jeśli chcesz przyspieszyć grę, możesz dokupić diamenty za prawdziwe pieniądze.

Jeśli lubisz porządne zręcznościówki, to koniecznie musisz wypróbować Agent Dash. Ta gra Cię nie zawiedzie.

Agent Dash

Download

Agent Dash 1.0.6

Opinie użytkowników o Agent Dash